DOWNLOAD  $2.03

routeSpy™ ČR

  • SEARCH TYPE
  routeSpy™ ČR icon

  routeSpy™ ČR

  by: DK54 3 4.6

  4.6 Users
  rating
  DOWNLOAD  $2.03


  Screenshots

  Description

  Aplikace routeSpy™ ČR obsahuje aktuální data ze všech silnic v České republice. Po zadání startovní a cílové lokace Vám aplikace najde nejlepší cestu a zobrazí Vám, co Vás na ní čeká. Startovní lokace se automaticky předvyplňuje jako Vaše současná lokalita. Můžete zadat za jak dlouho odjíždíte pro přesnější data.

  routeSpy™ Vám zobrazí počasí, teplotu na vybrané trase. Dále dopravní uzavírky, omezení a nehody. Už se Vám nestane, že by Vás na silnici něco překvapilo. Počasí a teplota je s přesností na kilometr po celé ČR. Údaje o počasí jsou stahovány z projektu MEDARD a dále jsou na tyto výsledky použity vlastní rozhodovací algoritmy. Aktuální počasí na trase se počítá z oblačnosti, počtu mm srážek, atmosférického tlaku. Dopravní uzavírky, omezení a nehody jsou aktualizované každých šedesát vteřin. Na trase se Vám zobrazí ikonka a podrobné info, co se na tomto místě děje. Informace jsou stahovány z ÚAMK a ŘSD.

  V aplikaci je dále možnost nastavit kvantitu předpovědí. V nabídce je počítat předpovědi po kilometru, pěti, deseti a dvaceti. Po kliknutí na vybraný úsek cesty se Vám zvýrazní na mapě pro lepší orientaci.

  S routeSpy™ ČR Vás už na silnici v České republice nic nezaskočí.

  Tags: úamk

  Users review

  from 3 reviews

  "OK"

  4.6