FREE DOWNLOAD

Starogard Gdański

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Mobilny Starogard to system informacji miejskiej dla mieszkańców i turystów, w którym znajdziecie aktualne informacje o obiektach wartych odwiedzenia w Starogardzie Gdańskim, najbliższych wydarzeniach oraz ciekawych trasach pieszych i rowerowych.

  Aplikacja mobilna (na urządzenia z systemem Android) to darmowy przewodnik, działający w trybie offline, prezentuje informacje w bardzo przejrzysty i intuicyjny sposób – wyświetlając atrakcje i miejsca, kieruje się lokalizacją GPS, dzięki czemu można znaleźć wszystkie czynne lokalizacje w pobliżu, bieżące wydarzenia i propozycje tras zwiedzania miasta. 

  Obiekty, trasy i wydarzenia to trzon systemu Mobilny Starogard. Wszystkie podzielone są na starannie opracowane kategorie. Dzięki tej obszernej bazie zabytków, obiektów sportowych, rozrywkowych, punktów usługowych, hoteli, restauracji, barów, muzeów, wydarzeń, szlaków można dokonać szybkiego wyboru najlepszej propozycji spędzenia wolnego czasu w danej chwili według rozmaitych kryteriów. Cała baza została wzbogacona o opisy miejsca, dokładne godziny otwarcia, dane teleadresowe i zdjęcia.

  Wszystkie treści zostały opracowane przez Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta, który także aktualizuje wszystkie obiekty, a także wprowadza najciekawsze wydarzenia w mieście na najbliższe dni i tygodnie.

  Mapy w serwisie pochodzą z projektu openstreetmap.org.

  Produkcja aplikacji: amistadmobile.pl

  Users review

  from 19 reviews

  "Great"

  8.4