FREE DOWNLOAD

Tv İzle Rbs

  • SEARCH TYPE
  Tv İzle Rbs icon

  Tv İzle Rbs

  by: Rbs Software - Yazılım 632 2.4

  2.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  İnternet Üzerinden Televizyon izle me Uygulaması.

  Programı Kullanmadan önce uygulamamızda bulunan Kullanım Klavuzunu Okumanız Önerilir.
  Kanallar Hergün güncellenmektedir, ve uygulama açılışta kanalları otomatik günceller, ayrıca dilerseniz Kanalları Güncelle Diyerek Son Kanal Listesini güncelleyebilirsiniz.

  Uygulama mobil cihazlar tablet veya telefon ile internet üzerinden ücretsiz yayın yapan kanalları wifi veya 3G internet üzerinden bir arada erişmenize imkan sağlayan uygulamadır ve kotalı internet kullanıyor iseniz dikkatli kullanmanız önerilir.

  Gelen Öneriler dikkate alınarak sürekli geliştirme ve iyileştirme yapılmaya çalışılmaktadır.
  Beğenmediğiniz yönleri hakaret etmeden eleştirirseniz seviniriz.

  Uygulamada yer alan radyo ve Televizyon yayın ve/veya logolarından ve içeriğinden uygulama geliştiricileri sorumlu değildir ve hakları yayıncı kuruluşlarına aittir.
  Geliştiriciler sadece sizlerin internet den erişebileceğiniz yayınlara uygulama aracılığı ile daha kolay erişmenize imkan sağlamaktadır.

  Bu uygulamada kendi kanallarına ait canlı yayınların yayınlanmasını isteyen veya yayınlanmakta olan kanalların kaldırılmasını talep eden kanal yöneticileri [Geliştiriciye E-posta Gönder] ile bize bildirmeleri durumunda, kendilerine elektronik ortamda bilgilendirme yapılarak gereği yerine getirilecektir.

  Users review

  from 632 reviews

  "Poor"

  2.4