FREE DOWNLOAD

Hava Durumu

  • SEARCH TYPE
  Hava Durumu icon

  Hava Durumu

  by: Ahmet YAĞBASAN 7.3K 7.4

  7.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Meteorolojik Bilgiler Cebinizde...

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Cumhuriyet'in ilk yıllarından bu yana gözlem ve hava tahmini çalışmalarını sürdürmekte; kamuya, özel sektöre ve halkımıza hizmet vererek onların güvenini kazanma yolunda çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir.

  Misyon, vizyon ve kalite politikamız doğrultusunda; bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, Uluslar arası standartlarda, sorumluluğunun bilincinde, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunan bölgesinde lider bir kurum olma yolunda ilerleyen Meteoroloji Genel Müdürlüğü, günümüz teknolojisini kullanarak hızlı bir şekilde sektörelere ve kullanıcılara sağladığı hizmetleri cebinize kadar getiriyor.Gelişmiş teknoloji altyapısı ve 24 saat kesintisiz çalışan personeli ile %90'lara varan hava tahmin tutarlılığı sağlayan kurumumuz, meteorolojik ürün ve hizmetleri teknolojinin elverdiği her ortamda kullanıcılara ulaştırmaktadır.

  Artık hava durumunu izledemen dışarı çıkabilirsiniz...

  Günümüzde milyonlarca kişinin kullandığı akıllı telefon ve tabletler sayesinde, günlük hayat oldukça kolaylaşmıştır.Gelişen teknoloji ile birlikte, kurumlar ve şahıslar da buna uyum sağlamış ve artık teknolojik cihazların olmadığı bir dal kalmamıştır.

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü olarak; ürün ve hizmetlerimiz televizyon, radyo ve basılı-yazılı yayınların yanı sıra elektronik ortamda da anına milyonlarca kişiye ulaşır hale gelmiştir.

  Akıllı cihazlar için geliştirdiğimiz, Android hava durumu uygulaması kurumumuzun temel ilkeleri baz alınarak her türlü sektöre ve vatandaşlarımıza ulaşmamamızı sağlayacaktır. Uygulama sayesinde, bulunduğunuz heryerden, istediğiniz noktanın anlık hava durumu ve tahminlerine erişebilecek, planlarınızı rahatlıkla ve hızlıca yapabileceksiniz.

  Detaylı tanıtım dökümanı;
  http://www.mgm.gov.tr/HavaDurumu.ppt

  Özellikleri:

  * İl ve ilçelere ait tahmin bilgileri ve son durum bilgileri
  * Meteorolojik ihbar ve değerlendirmeler
  * Uydu ve radar görüntüleri
  * Havacılık amaçlı meteorolojik bülten sorgulama
  * Denizlerimize ait detaylı ve haritalı tahmin raporları
  * Deniz suyu sıcaklıkları
  * Widget eklentisi

  Açıklamalar:
  * Widget eklentisi farklı cihazlarda ekran çözünürlüğü sorunu vermektedir. Bu sorun yeni güncellemede giderilecektir.
  * İşletim sistemi sürümü Android 2.1 olan cihazlar, "uygulamayı hafıza katına taşı" özelliğini desteklemedği için hafıza kartına taşıma özelliği kullanılmamıştır.

  Her türlü öneri ve görüşleriniz için;

  Ahmet YAĞBASAN
  Meteoroloji Genel Müdürlüğü
  Telekomünikasyon Şube Müdürlüğü
  0 312 302 25 90
  ayagbasan@mgm.gov.tr

  Tags: meteoroloji apk , hava durumu meteoroloji genel müdürlüğü apk , animasyonlu hava durumu , hava durumu scripti meteoroloji gov indir , hava durumu gadget , meteoroloji widget , hava durumu , hareketli hava durumu widget , hava durumu gatget

  Users review

  from 7.340 reviews

  "Great"

  7.4