FREE DOWNLOAD

iMeteo.cz Počasí

  iMeteo.cz Počasí icon

  iMeteo.cz Počasí

  by: 2.4K 8.2

  8.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Aplikace iMeteo.cz Počasí Vám přináší ty nejpřesnější informace o počasí v České republice.
  Díky této aplikaci budete konečně přesně vědět, jaké počasí právě je, jaké bude a kde se právě teď vyskytují srážky.
  Komplexní, profesionální a přesné informace o počasí v České republice tak budete mít vždy sebou díky tomu, že aplikace zobrazuje aktuální povětrnostní podmínky, jak byly fyzicky v terénu naměřené na observačních stanicích rozmístěných po celém našem území. Předpovědi počasí pro vybrané lokality se sestavují z podkladů numerického modelu, který byl navržen i pro území Česka.
  -------------------------------------------------- --------------------------------------------
  UPOZORNĚNÍ: V případě problémů s určením polohy je nutná aktualizace aplikace GOOGLE Play Services (aplikace korektně funguje od verze 6.5). Aktualizaci provedete v možnostech nastavení GPS v telefonu. Případně nás kontaktujte na register@imeteo.sk a poradíme Vám
  ------------------------------------------------
  PODPORA NONSTOP:>
  Optimalizovat aplikaci pro současné množství zařízení není zcela jednoduché. Občas se mohou vyskytnout problémy nebo nekorektní chování aplikace. Byli bychom rádi, kdyby se Vaše recenze zaměřovali na celistvost, úplnost dat a celkový pohled na FUNKCE aplikace, nikoli na technické problémy. Ty se snažíme urychleně odstraňovat, avšak k tomu je zapotřebí VAŠE součinnost.

  V případě jakýchkoliv dotazů ohledně aplikace, pádů nebo její nefunkčnosti nás proto neváhejte urychleně kontaktovat na adrese: register@imeteo.sk kde se pokusíme problém ihned vyřešit.
  Děkujeme

  tým
  iMeteo.sk
  ------------------------------------------------
  Aplikace iMeteo.cz Počasí OBSAHUJE

  - GPS poloha: informace o aktuálním stavu počasí v lokalitě, kde se aktuálně nacházíte a detailní vývoj počasí na následující hodiny.

  - SOUČASNÝ STAV POČASÍ: Podrobné informace o aktuálních povětrnostních podmínkách získané ze zpráv METAR profesionálními meteorologickými stanicemi, které jsou fyzicky v terénu rozmístěny.

  - VÝSTRAHY: Informace o blížícím se nebezpečném povětrnostním jevu včetně popisu očekávaných projevů nebezpečného jevu. Na blížící se nebezpečný jev budete díky aplikaci okamžitě upozorněni.

  - IRADAR: Aktuální poloha srážek na podkladě Google maps nad celým územím Česka, Slovenska a Německa, včetně animace.

  - REGIOPOČASÍ: Detailní předpověď počasí až na 10 dní dopředu ve Vašem městě nebo v obci. Předpověď na 10 dní je krokována na 4 denní periody. Také si můžete prohlédnout detailní hodinový vývoj počasí ve Vaší lokalitě až na dva dny dopředu. .
  .............................................

  Tags: počasi free iradar , aladin jak yadat polohu , počasie free iradar , freepočasí

  Users review

  from 2.353 reviews

  "Great"

  8.2