FREE DOWNLOAD

iMeteo.sk Počasie & iRadar

  • SEARCH TYPE
  iMeteo.sk Počasie & iRadar icon

  iMeteo.sk Počasie & iRadar

  by: 7.8K 8.6

  8.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Aplikácia iMeteo.sk Počasie Vám prináša tie NAJpresnejšie informácie o počasí na Slovensku.
  Spätná väzba od našich užívateľov je pre nás veľmi podstatná. Posúva nás vpred a na základe toho sa aplikácia iMeteo.sk stala najsťahovanejšou a naobľúbenejšou Android aplikáciou na Slovensku. Pravidelne sa udržuje v TOP100 najsťahovanejších Android aplikácii vôbec na Slovensku.

  Vďaka tejto aplikácii budete konečne presne vedieť, aké počasie práve je, aké bude a kde sa práve teraz vyskytujú zrážky.
  Komplexné, profesionálne a presné informácie o počasí na Slovensku tak budete mať vždy so sebou vďaka tomu, že aplikácia zobrazuje aktuálne poveternostné podmienky, tak ako boli fyzicky v teréne namerané na observačných staniciach rozmiestnených po celom našom území. Predpovede počasia pre vybrané slovenské lokality sa zostavujú z podkladov numerického modelu, ktorý bol navrhnutý aj pre územie Slovenska.
  Naviac aplikácia obsahuje aktuality zo Slovenska aj zo sveta ako aj predpovede a výstražné informácie pre územie Slovenska, ktoré sú vyhotovované meteorológom.
  ------------------------------------------------
  PODPORA NONSTOP:>
  Optimalizovať aplikáciu pre súčasné množstvo zariadení nie je celkom jednoduché. Občas sa môžu vyskytnúť problémy alebo nekorektné správanie aplikácie. Boli by sme radi, ak by sa Vaše recenzie zameriavali na celistvosť, úplnosť dát a celkový pohľad na FUNKČNÚ aplikáciu, nie na technické problémy. Tie sa snažíme urýchlene odstraňovať, avšak k tomu je potrebná VAŠA súčinnosť.

  V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom aplikácie, pádov alebo jej nefunkčnosti nás preto neváhajte urýchlene kontaktovať na adrese: register@imeteo.sk kde sa pokúsime problém ihneď vyriešiť.
  Ďakujeme

  Tím
  iMeteo.sk

  ------------------------------------------------
  Aplikácia iMeteo.sk Počasie OBSAHUJE

  - RÝCHLY PREHĽAD: Informácia o aktuálnom stave počasia v lokalite, kde sa aktuálne nachádzate alebo si nastavíte a detailný vývoj počasia na nasledujúce hodiny.

  - AKTUÁLNY STAV POČASIA: Podrobné informácie o aktuálnych poveternostných podmienkach získané zo správ METAR profesionálnymi meteorologickými stanicami, ktoré sú fyzicky v teréne rozmiestnené.

  - iRADAR: Aktuálna poloha zrážok na podklade Google Maps nad celým územím Slovenska, Česka, Nemecka, Rakúska, Maďarska a Chorvátska vrátane animácie.

  - REGIOPOČASIE: Detailná predpoveď počasia až na 10 dní dopredu vo Vašom meste alebo v obci. Taktiež si môžete pozrieť detailný hodinový vývoj počasia vo Vašej lokalite.

  - SLOVENSKO: Aktuálne predpovede počasia pre celé územie Slovenska na 7 dní dopredu, ktoré sú vydávané meteorológom na základe aktuálnych výstupov numerických modelov po zohľadnení miestnych podmienok.

  - VÝSTRAHY: Informácia o blížiacom sa nebezpečnom poveternostnom jave vrátane popisu očakávaných prejavov nebezpečného javu. Na blížiaci sa nebezpečný jav budete vďaka aplikácii okamžite upozornení.

  - AKTUALITY: Najčerstvejšie informácie o aktuálnom počasí na Slovensku a vo svete. Vždy tak budete vedieť čo sa deje, kde spadlo najviac zrážok, kde bolo najteplejšie a čo počasie spôsobilo.

  - ČLÁNKY: Aktuálny komentár a zaujímavosti k počasiu na najbližšie hodiny a dni na Slovensku, ale aj vo svete.

  Tags: počasie pro apk , pro apk , počasie pre , miniaplikacie počasie slovensko na stiahnutie zadarmo , iradar , aplikácia počasie , počasie html , miniaplikacie , miniaplikacia pocasie

  Users review

  from 7.794 reviews

  "Great"

  8.6

  Users comments for iMeteo.sk Počasie & iRadar

  Peter Izak

  by Peter Izak

  Jan 14, 2018  |  "Poor"

  Akoze appka zere data aj ked ju nepouzivam a dost, po novej aktualizacii v hornom menu nieco preblikavalo, samozrejme aktualizaciaa imeteo. Aplikacia je hrozne tazkopadna, neodporucam....

  Chris Derrick

  by Chris Derrick

  Dec 26, 2017  |  "Good"

  This app is very useful for obtaining weather info whilst in Slovakia as many other weather apps are very vague for this area of Europe. However, only supporting the Slovak language makes using the app very difficult to use if you're not proficient in Slovak :( Fortunately I speak rough Slovak so can work my way through the menus etc, but tourist and visitors to Slovakia would struggle to even use the app so a potential market for this app is lost.

  Brano Revay

  by Brano Revay

  Nov 30, 2017  |  "Great"

  218MB dat prenesených za 1 mesiac?? Čo/kde si mam vypnúť aby mi sťahovalo len predpovede počasia? Toto je trochu za čiarou...

  Miloš Savara

  by Miloš Savara

  Aug 24, 2017  |  "Poor"

  Reklama na celu obrazovku. To je uz za ciarou a docela vela.....

  StyNe NIKe

  by StyNe NIKe

  Aug 04, 2017  |  "Good"

  Dobrý deň, po rokoch mením recenziu kvôli tým vyskakovacím reklamám, ako fakt kašlite nato a nedávajte tam toľko reklám, veď donedávna tam ani neboli, len to kazí dojem z peknej appky. + To uberanie funkcií neplatiacim sa mi tiež nepáči. Viem, že nie ste odkázaný na mojich 50 centov mesačne, ale ak aspoň tie reklamy zredukujete tak si už konečne kúpim to premium.

  Martin Ciglan

  by Martin Ciglan

  Jul 15, 2017  |  "Great"

  pekna appka, ale chyba jej podstatna vec - radar widget