DOWNLOAD  CZK79.99

iMeteo.sk Počasie PRO

  • SEARCH TYPE
  iMeteo.sk Počasie PRO icon

  iMeteo.sk Počasie PRO

  by: 212 6.8

  6.8 Users
  rating
  DOWNLOAD  CZK79.99


  Screenshots

  Description

  Najobľúbenejšia a najpresnejšia Android aplikácia o počasí na Slovensku
  Aplikácia iMeteo.sk Počasie Vám prináša tie NAJpresnejšie informácie o počasí na Slovensku.
  Spätná väzba od našich užívateľov je pre nás veľmi podstatná a na základe toho sa aplikácia iMeteo.sk stala najsťahovanejšou a naobľúbenejšou Android aplikáciou na Slovensku.

  Komplexné, profesionálne a presné informácie o počasí na Slovensku tak budete mať vždy so sebou vďaka tomu, že aplikácia zobrazuje aktuálne poveternostné podmienky, tak ako boli fyzicky v teréne namerané na observačných staniciach rozmiestnených po celom našom území. Predpovede počasia pre vybrané slovenské lokality sa zostavujú z podkladov numerického modelu, ktorý bol navrhnutý aj pre územie Slovenska.
  Naviac aplikácia obsahuje aktuality zo Slovenska aj zo sveta ako aj predpovede a výstražné informácie pre územie Slovenska, ktoré sú vyhotovované meteorológom.

  -------- Výhody PRO verzie --------
  - Aplikácia bez reklám.
  - Animované ikony.
  - Meteografy znázorňujúce vývoj teploty, tlaku, vetra a úhrnov zrážok v Regiopočasí.
  - Vyhliadka počasia až na 400 hodín s detailným popisom blížiaceho sa počasia na našom území.
  - Rozšírený kalendár počasia z 10 až na 16 dní dopredu.
  - Bezplatná konzultácia vývoja počasia v ľubovolnej lokalite na Slovensku aj vo svete, prostredníctvom SMS alebo e-mailu.
  - Bonusové widgety: widgety aktuálneho stavu počasia, widgety predpovede pre konkrétne mestá na Slovensku a widget všeobecnej predpovede pre celé územie.
  - Notifikačné informácie a viac nastavení notifikačnej lišty
  ------------------------------------------------
  PODPORA NONSTOP: V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom aplikácie, pádov alebo jej nefunkčnosti nás neváhajte kontaktovať na adrese: pro@imeteo.sk kde sa pokúsime problém ihneď vyriešiť.
  ------------------------------------------------
  Aplikácia iMeteo.sk Počasie OBSAHUJE

  - GPS poloha: Informácia o aktuálnom stave počasia v lokalite, kde sa aktuálne nachádzate a detailný vývoj počasia na nasledujúce hodiny.

  - AKTUÁLNY STAV POČASIA: Podrobné informácie o aktuálnych poveternostných podmienkach získané zo správ METAR profesionálnymi meteorologickými stanicami, ktoré sú fyzicky v teréne rozmiestnené.

  - iRADAR: Aktuálna poloha zrážok na podklade Google maps nad celým územím Slovenska, Česka a Nemecka, vrátane animácie.

  - REGIOPOČASIE: Detailná predpoveď počasia až na 10 dní dopredu vo Vašom meste alebo v obci. Predpoveď na 10 dní je krokovaná na 4 denné periódy. Taktiež si môžete pozrieť detailný hodinový vývoj počasia vo Vašej lokalite až na dva dni dopredu. . +GRAF

  - SLOVENSKO: Aktuálne predpovede počasia pre celé územie Slovenska na 7 dní dopredu, ktoré sú vydávané meteorológom na základe aktuálnych výstupov numerických modelov po zohľadnení miestnych podmienok.

  - VÝSTRAHY: Informácia o blížiacom sa nebezpečnom poveternostom jave vrátane popisu očakávaných prejavov nebezpečného javu.

  - KALENDÁR: Rozšírená vyhliadka počasia pre celé územie Slovenska až na 16 dní dopredu.

  - AKTUALITY: Najčerstvejšie informácie o aktuálnom počasí na Slovensku a vo svete. Vždy tak budete vedieť čo sa deje, kde spadlo najviac zrážok, kde bolo najteplejšie a čo počasie spôsobilo.

  - ČLÁNKY: Aktuálny komentár a zaujímavosti k počasiu na najbližšie hodiny a dni na Slovensku, ale aj vo svete.

  - WIDGETY: Widgety aktuálneho stavu počasia, predpovede a regiopočasia.

  Tags: počasie pro , pro , imeteo pro , imeteo , s , papel de parede hawaii informacie , počasie , pocasie na tablet dovnload , počasie na sriahnutie

  Users review

  from 212 reviews

  "Good"

  6.8