FREE DOWNLOAD

Meteor (Počasí) » Aladin

  • SEARCH TYPE
  Meteor (Počasí) » Aladin icon

  Meteor (Počasí) » Aladin

  by: 19.1K 8.6

  8.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Oficiální aplikace Českého hydrometeorologického ústavu Aladin je zde pro všechny, které zajímá opravdová předpověď počasí, která na poli chytrých zařízení nemá obdoby.

  Již nemusíte pravidelně sledovat zprávy v televizi, předpověď na internetu či cokoliv dalšího. Aladin je tu pro vás s nejaktuálnějšími předpověďmi a změnami počasí. Díky aplikaci Aladin můžete být kdekoliv a kdykoliv informování o všech podstatných informacích, jež vás ve spojení s počasím mohou napadnout.

  Aladin nabízí pravidelné předpovědi:

  » Teploty
  » Vlhkosti
  » Tlaku
  » Větru
  » Srážek

  V jednoduchém a intuitivním prostředí tak můžete být o krok napřed. A to v souvislosti s každým místem u nás v republice – Aladin totiž nabízí své aktualizované předpovědi pro všechny části České republiky.

  Obrovskou výhodou aplikace Aladin je bezesporu aktuálnost. Veškeré informace, které jste třeba ráno u předpovědi v televizi získaly, už nemusí být tak úplně aktuální a nepříjemná sprška cestou z práce bez deštníku nepotěší. Aladin vás dokáže zásobovat těmi nejčerstvějšími informacemi, jež se v centru Českého hydrometeorologického ústavu objeví.

  Neváhejte tedy naší aplikace využít. Je zdarma a sami ani netušíte, kdy se kouzelná moc našeho Aladina může hodit právě vám. Tak rychle, jednoduše, levně a aktuálně jste předpověď ještě neměli, hurá tedy do toho. Budeme rádi za každou připomínku a samozřejmě i pochvalu.

  Tags: aladin pocasi , meteor aladin , aladin pocasi ke stazeni , aladin pocasi stahnout , aladinmeteo pro , meteor , meteor počasí » aladin , meteor – aladin , meteor aladin ke stazeni do telefonu

  Users review

  from 19.055 reviews

  "Great"

  8.6

  Users comments

  Radek Kovanda

  by Radek Kovanda

  Jun 29, 2017  |  "OK"

  Unreliable in forecasts as well as in telling the current weather, seems very obsolete and inaccurate

  Dominik Teřl

  by Dominik Teřl

  Jun 29, 2017  |  "OK"

  Posledni dobou hrozna predpoved, uz tady leje 2hodiny ale podle predpovedi ma zacit az ted:-) drive parada, ted bohuzel mazu.

  Ondřej Kozina

  by Ondřej Kozina

  Jun 04, 2017  |  "OK"

  Poslední dobou nezvládá předpověď na déšť. A to ani když už pršet začalo

  Jakub Kaluzik

  by Jakub Kaluzik

  Jun 04, 2017  |  "Poor"

  Na galaxy note 10 se ani nespusti...takze vlastne neni co hodnotit

  Karel Marik

  by Karel Marik

  Jun 01, 2017  |  "OK"

  Předpověď deště je velice nespolehlivá. A nejen předpověď, ale i časová řada blízké minulosti srážek. Například teď lilo jako z konve, ale Aladin je na suchu. Akoro to vypadá, že aplikace nemá dobrá vstupní data. Jinak pěkný UI.

  Viktor Brada

  by Viktor Brada

  May 30, 2017  |  "OK"

  It is really bad for predicting rain. Sometimes it shows no rain even though it's raining right that moment. Klara doesn't have this problem.