FREE DOWNLOAD

Weather Croatia

  • SEARCH TYPE
  Weather Croatia icon

  Weather Croatia

  by: geegyboy 0 0

  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  App description in several languages:

  CZ – Czech republic

  app name: Počasí v Chorvatsku

  Chystáte se na dovolenou do Chorvatska, tak tato aplikace je něco, co skutečně musíte mít – jednoduchá aplikace, která Vám ukáže předpověď počasí pro dnešní den, zítřek, jakož i předpověď na 7 dní pro jednotlivá města v Chorvatsku.

  Pro milovníky plachtění nechybí i námořní předpověď. Tuto aplikaci Vám přináší katalog s největší nabídkou ubytování v Chorvatsku – www.UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz

  V aplikaci kromě jiného máte možnost volit i z několika jazyků – kromě češtiny nechybí i angličtina, němčina, polština, italština, maďarština a slovinština.

  SK – Slovakia

  app name: Počasie v Chorvátsku

  Chystáte sa na dovolenku do Chorvátska, tak táto aplikácia je niečo, čo skutočnemusíte mať - jednoduchá aplikácia, ktorá Vám ukáže predpoveď počasia prednešný deň, zajtrajšok, ako aj predpoveď na 7 dní pre jednotlivé mestá v Chorvátsku.

  Pre milovníkov plachtenie nechýba i námornej predpoveď. Túto aplikáciu Vám prináša katalóg s najväčšou ponukou ubytovania v Chorvátsku -www.HRVATSKA.sk

  V aplikácii okrem iného máte možnosť voliť iz niekoľkých jazykov - okrem češtiny nechýba aj angličtina, nemčina, poľština, taliančina, maďarčina a slovinčina.

  EN – English – UK, USA, NZL, AUS, CAN

  Weather in Croatia

  Going on holiday to Croatia? This application is something that you really must have -simple application that shows you the weather forecast for today, tomorrow, and 7 day forecast for each city in Croatia.

  For lovers of sailing and maritime miss prediction. This application brings you acatalog with the largest selection of accommodation in Croatia - www.ACCOMMODATIONinCROATIA.net

  You have an option to choose from several languages - in addition to English, there is also Czech, German, Polish, Italian, Hungarian and Slovenian.

  Tags: meteoradar chorvatsko , meteoradar hrvatska , weather croatia , počasie croatia , námořní předpověďchorvatsko , počasí croatia , meteoradar croatia , meteoradar chorvatsko aps , meteo radar hrvatska