FREE DOWNLOAD

Český Poker – Artrix Poker

  • SEARCH TYPE
  Český Poker – Artrix Poker icon

  Český Poker – Artrix Poker

  by: 16.9K 8.6

  8.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Zapojte se do komunity tisíců pokerových hráčů a ukažte, že se můžete srovnat s nejlepšími v Texas Hold'em. Navíc můžete zkusit další funkce a hry jako například Karetní kasino nebo Výherní automat. Čeká na Vás autentická herní zkušenost a hodiny napětí, vzrušení a zábavy.
  ŽETONY ZDARMA Vyhraje až milion žetonů denně na kole štěstí a ještě víc v rámci dalších bonusů, jako například bonus na stránce pro fanoušky, za doporučení přítele, bonus za čas ve hře. Další žetony zdarma můžete získat v celé řadě dalších herních aktivit.
  TEXAS HOLD'EM POKER Potkejte profesionální hráče a užijte si férovou hru, jako ve skutečném kasinu! Rychlou hru lze spustit jedním kliknutím. Navíc při výhře s čtveřicí, postupkou v barvě nebo královskou postupkou můžete vyhrát další žetony z Jackpotu!
  TURNAJE V průběhu celého dne se můžete účastnit sit&go vyřazovacích turnajů o velké výhry. V denních šampionátech můžete vyhrát miliony žetonů a ještě víc ve velkém týdenním šampionátu!
  HRAJTE S PŘÁTELI Chatujte v průběhu hry a komunikaci doplňte interaktivními smajlíky! Volně posílejte dárky svým přátelům, hrajte s nimi a získejte další žetony zdarma!
  SPECIÁLNÍ BONUS PRO VIP HRÁČE VIP hráči si mohou užít další bonusy a herní funkce!
  VÝHERNÍ AUTOMATY Hrajte na malém výherním automatu nebo na profesionálním velkém automatu! Vyhrajte v denních a týdenních turnajích podíl na Jackpotu v řádech stamilionů!
  KARETNÍ KASÍNO a KOSTKY Aplikace nabízí další hry a aktivity k Vaší zábavě a odreagování.
  ZVLÁŠTNÍ HERNÍ AKCE A BONUSY BĚHEM SVÁTKŮ A VÝZNAMNÝCH UDÁLOSTÍ Vždy během svátků se můžete těšit na dárky a bonusy zdarma pro všechny! Sami se můžete přesvědčit!

  Tags: cesky poker , cesky poker pro , českypoker , poker pro zdarma , podpora u pro český poker , cesky poker na facebooku , cesky poker na facebooku pro , český poker na fb jak poslat , telefon podporujici poker na facebooku

  Users review

  from 16.871 reviews

  "Great"

  8.6