FREE DOWNLOAD

Český Poker

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Celosvětově nejoblíbenější karetní hra Český Poker je konečně k dispozici i v Češtině pro Vaše mobilní zařízení s Androidem, a to zdarma a bez nutnosti jakékoli registrace!
  Snadno můžete přizvat své přátele a zahrát si s nimi, ať jste kdekoli. Ovládání je jednoduché a hra má spád.
  Hru pro Vás připravuje profesionální a nadšený tým, k dispozici je uživatelská podpora. Designéři pro vás připravili přehledné uživatelské rozhraní s poutavou grafikou. Hra přináší řadu „vychytávek“ a jedinečný systém herních bonusů, které si můžete pořídit za vyhrané žetony.
  Chcete-li změřit síly s těmi nejlepšími, procvičit svou schopnost strategie a psychologie nebo si jen aktivně odpočinout při hře s přáteli, hra Český Poker je tou pravou volbou pro Vás. Neváhejte a pojďte to zkusit!
  Co na vás čeká?
  -Hra je zdarma a kromě mobilního telefonu nebo tabletu lze hrát také na Facebooku
  -Možnost okamžitého zahájení hry s ostatními živými hráči
  -Hra u jednotlivých stolů, vyřazovací turnaje velké šampionáty o ceny
  -Hrajte se svými přáteli nebo se seznamte s ostatními hráči, můžete využít řadu speciálních funkcionalit, rozdávat dárky, dotvořit si svého avatara podle libosti
  -Sledování žebříčku nejlepších hráčů a možnost propracovat se v hierarchii profíků až na Krále Pokeru!
  Tato hra je určena pro dospělé a slouží pouze k účelům zábavy. Výhru není možné směnit za skutečné peníze a úspěch v této hře Vám ani nezajistí úspěch v hazardních hrách za skutečné peníze.

  Tags: cesky poker pro , cesky poker , českypoker , cesky poker na facebooku , podpora u pro český poker , poker pro zdarma , cesky poker na facebooku pro , český poker na fb jak poslat , pokrove hry na

  Users review

  from 16.444 reviews

  "Great"

  8.6