FREE DOWNLOAD

Abeceda pro děti - výukové hry

  Abeceda pro děti - výukové hry icon

  Abeceda pro děti - výukové hry

  by: 687 8

  8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Výukové hry pro děti 3 -7 let.
  Abeceda pro děti od předního tvůrce výukového softwaru v ČR.

  Aplikace obsahuje 9 her :
  1. Abeceda
  2. Velká písmena
  3. Malá písmena
  4. Najdi kartičku
  5. Tvoření slov
  6. Písmena ve slově
  7. Pexeso
  8. První písmeno ve slově
  9. Poslední písmeno ve slově

  Freewarová verze obsahuje pouze písmena A-H ( obsahuje 35 obrázků/slov). Plná verze obsahuje písmena A-Ž a 330 pěkných ilustrací / slov vhodných pro výuku abecedy. Plná verze stojí 89 Kč.

  Další výukové hry pro děti:
  http://www.pmq-software.com/sw/cz/vyukove_hry_pro_deti/

  Abeceda pro děti obsahuje následující hry:

  1) ABECEDA
  Jednoduché listování abecedou, kde se děti naučí názvy a vzhled písmen.

  2) VELKÁ PÍSMENA
  Děti se učí velká písmena ve spojení se slovem. Např. O jako OHEŇ , A jako AUTO.
  Písmena se zobrazují s obrázky v náhodném pořadí.

  3) MALÁ PÍSMENA
  Tato hra je stejná jako hra č. 2, pouze obsahuje malá písmena.

  4) NAJDI KARTIČKU
  Úkolem v této hře je ukázat na obrázek, který začíná na zobrazené písmeno.
  Např. se objeví písmeno K a pod ním 3 obrázky: čokoláda, dárek, kuchař. Program přečte písmeno a pojmenuje ilustrace ,aby nalezení obrázku nebylo pro děti příliš těžké. Pokud děti kliknou na chybný obrázek ozve se: „Chyba, to bylo č jako čokoláda“. Při správné volbě se ozve: „K jako kuchař “ a malý předškolák je pochválen.

  5) TVOŘENÍ SLOV
  Děti v této hře otáčejí políčka a postupně tak sestavují slovo namalované na obrázku. Obrázek je schovaný (za oponou) a s každým novým písmenkem se trochu poodkryje. Po otočení všech písmenek se přečte vytvořené slovo a ukáže se celá ilustrace.

  6) PÍSMENA VE SLOVĚ
  Úkolem v této hře je najít písmena ve slově. Např. se zobrazí slovo „KUCHAŘ“ a úkolem pro děti je najít písmeno Ř. Pokud kliknou na špatné písmenko, vysloví se chybně zvolené písmeno a povzbudí začínajícího čtenáře k dalšímu pokusu. Při správné volbě program děti pochválí a zobrazí další slovo. Pokud děti najdou správné písmeno hned napoprvé dostanou hvězdičku. Za 8 hvězdiček je čeká překvapení.

  7) Pexeso
  Na ploše je 20 kartiček. Je to modifikace hry pexeso, kdy musíte spojovat písmeno s obrázkem (A + AUTO, C + CIBULE atd.).¨

  8) PRVNÍ PÍSMENO VE SLOVĚ
  Objeví se obrázek a trojice písmen. Program se zeptá "Jaké písmeno slyšíš na začátku slova". Přečte se slovo, které znázorňuje obrázek. Takže například pro slovo AUTO je správná volba A.

  9) POSLEDNÍ PÍSMENO VE SLOVĚ
  Objeví se obrázek a trojice písmen. Program se zeptá "Jaké písmeno slyšíš na konci slova". Přečte se slovo, které znázorňuje obrázek. Takže například pro slovo AUTO je správná volba O.

  Připomínky k programu:
  pošlete nám prosím zpětnou vazbu na info@pmq-software.com. Pokud to bude možné, zahrneme Vaše připomínky do budoucích verzí Abecedy pro děti.

  Tags: abeceda pro děti , anglická slovíčka , abeceda pre deti , anglická abeceda pre deti , dobrodruzstvo hry a activity pre deti mumik online games , ceska abeceda pro deti , abeceda pro nejmenší , abeceda her , hry pro děti písmenky

  Users review

  from 687 reviews

  "Great"

  8