FREE DOWNLOAD

Ortografia 3 Mini Gry

  Ortografia 3 Mini Gry icon

  Ortografia 3 Mini Gry

  by: 17 5.8

  5.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  To trzecia edycja mojej gry ortograficznej. Stworzyłem ją w trakcie zapoznawania się z funkcjami silnika Unity. Zawiera co prawda mniej słów niż poprzedniczki(tylko 800), ale rozbudowuję ona do tej pory istniejące elementy poprzednich gier jak i dodaję nową grę "Nadlatujące słowa". Grający musi w niej udzielić poprawnej odpowiedzi zanim nadlatujące słowo zderzy się z jego ekranem. W ustawieniach gry jak dodatkowe utrudnienie można włączyć ruchomą pozycję gracza. Jej aktywacja sprawia, że nie tylko słowa, znajdują się w locie, ale również gracz powoli zbliża się do punkt powstawania nowych słów. Przekroczenie tego punktu oznacza, porażkę i koniec gry.
  Druga gra to klasyczna gra z wskazaniem(a raczej przeciągnięciem) rozwiązania na dane słowo.
  Trzecia to nowa wersja spadających słów. Gracz musi udzielić odpowiedzi zanim słowo dotknie dna. Jeśli słowo dotknie gleby to unosi się lekko jej poziom. Każda błędna odpowiedź to przyspieszenie tempa spadku kolejnych słów. Zasypanie ekranu oznacza porażkę.Grę można sobie utrudnić zwiększając szybkość w ustawianiach gry spadku słów.
  W głównych ustawieniach można wyłączyć muzykę i dźwięk.
  A i najważniejsze nie wiem na jakich urządzeniach gra działa,....więc gdyby ktoś dał mi znać czy u niego zadziałało lub nie(albo na ile płynnie działa), to byłbym bardzo wdzięczny. Pomogłoby mi to w przyszłości, ponieważ planuję w tym roku stworzyć coś dużego, a wolę wiedzieć wcześniej, które elementy można spokojnie stosować w grach z Unity na Android.

  Users review

  from 17 reviews

  "Good"

  5.8