FREE DOWNLOAD

Ortografia Spadające Słowa

  Ortografia Spadające Słowa icon

  Ortografia Spadające Słowa

  by: 49 6.4

  6.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Ortografia Spadające Słowa jest remakiem stworzonej przeze mnie wcześniej aplikacji Ortografia i Ty.W przeciwieństwie do poprzedniczki jest ona bardziej grą niż programem edukacyjnym. Posiada ona dwa podstawowe tryby gry: „Spadające Słowa” i „Klasyczny”. W pierwszym z nich gracz musi udzielić poprawnej odpowiedzi zanim słowo dotknie „ziemi”. Każda błędna odpowiedź lub kontakt z powierzchnią, powoduję podniesienie poziomu podłoża i tym samym utrudnia dalszą grę(Dlatego jeśli się nie zna odpowiedzi , lepiej nie odpowiadać wcale). Klasyczny tryb gry przypomina poprzednią Ortografię. Powstał dla osób, które lubią spokojną grę i wolą się chwilę zastanowić zanim udzielą odpowiedzi.
  W grze występuje ponad 600 słów(teraz 930) podzielonych na trzy poziomy i 5 trudności ortograficznych. Dla osób nie mających kłopotów z szybkim czytaniem polecam opcje zwiększenia szybkości spadania słów, jako dodatkowe utrudnienie.
  Mała informacja 1 lutego 2014 została opublikowana nowa aplikacja "Ortografia 3 Mini Gry". Miała ona zastąpić tą grę(ma jej wszystkie funkcje i wiele innych), ale w związku z tym że posiada ona duże wymagania sprzętowe(zwłaszcza do płynnego działania), w sklepie PLAY pozostaną obie gry i baza słów będzie jednakowo rozbudowywana. Oczywiście obie gry są darmowe i bez reklam.

  Users review

  from 49 reviews

  "Good"

  6.4