FREE DOWNLOAD

Fark Bulma

  • SEARCH TYPE
  Fark Bulma icon

  Fark Bulma

  by: Risustech 371 4

  4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Klasik 2 resim arasındaki farkları bulma oyununun android versiyonu. Oyunun amacı 2 resim arasındaki 5 farkı bulmaktır. Verilen süre zarfında 5 farkı bulduğunuza diğer bölüme geçersiniz ve daha farklı resimler arasındaki farkları bulmaya devam edersiniz. Oyundaki tüm resimler arasındaki farkları bulduğunuza oyun biter. Oyunda zamanlama çok önemlidir. Verilen sürede farkları bulamazsanız oyun başa döner.
  Zorlandığınız bölümlerde kullanabilmeniz için 5 tane ipucu kullanma hakkınız da var. Sağ alt bölümde yer alan ampül resmine tıkladığınızda oyun sizin yerinize farkı bulacaktır.
  Özellikle çocuklar için hafıza geliştirici ve eğitici özelliği olan bu oyun görsel hafıza testi imkanı da sunmaktadır. Türkçe ücretsiz oyunlar oynamak isteyenler için güzel vakit geçirebileceğiniz bir oyundur.. Oyunu beğendiyseniz ve Türkçe oyunları desteklemek isterseniz 5 yıldız vererek bize destek olabilirsiniz.
  Güncellemelerle yeni bölümler eklenecektir.

  Tags: 5 farkı bul adult , iki resim arasındaki farkı perc tpe , 7 fark bulma , resimler arası fark bulma , fyvyt , 5 fark bulmaca

  Users review

  from 371 reviews

  "OK"

  4