FREE DOWNLOAD

Kumpeliada

  Kumpeliada icon

  Kumpeliada

  by: 4.9K 7.4

  7.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Sprawdź czy potrafisz odpowiedzieć tak samo jak ankietowani! Kumpeliada polega na odgadywaniu odpowiedzi, które zostały wcześniej wytypowane przez grupę ankietowanych. Dzięki trybom single i multiplayer, gra Kumpeliada to świetna zabawa dla Ciebie i Twoich przyjaciół.

  Aplikacja ta może być traktowana jako doskonała gra towarzyska. Dzięki trybowi dla dwóch graczy, możesz cieszyć się nią z rodziną i z przyjaciółmi. Przy odrobinie fantazji można bawić się również w większym gronie znajomych. Gra na pewno przypadnie do gustu fanom teleturniejów takich jak: 1z10 czy Postaw na Milion.

  Możesz grać w tę grę w podróży, podczas imprez, spotkań integracyjnych lub nawet przy niedzielnym obiedzie. Wspaniała zabawa dla wszystkich gwarantowana.

  Aby umilić czas spędzony z aplikacją i wprowadzić graczy w dobry humor, przed każdą rozgrywką pojawiają się dowcipy. Czasem są to przysłowiowe suchary, a innym razem zabawne sytuacyjne żarty.

  Baza pytań ciągle jest powiększana, by zapewnić jak najdłuższą i jak najlepszą rozrywkę, dlatego zachęcamy do aktualizacji aplikacji co jakiś czas.

  Ty też zostań ankietowanym Kumpeliady! Bardzo prosimy wypełnianie ankiety, a dzięki temu baza pytań ciągle będzie się powiększać!

  http://kumpeliada.infoapps.pl/zostan-ankietowanym

  Tags: kumpeliada

  Users review

  from 4.879 reviews

  "Great"

  7.4