FREE DOWNLOAD

Kumpeliada

  • SEARCH TYPE
  Kumpeliada icon

  Kumpeliada

  by: 4.8K 7.6

  7.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Sprawdź czy potrafisz odpowiedzieć tak samo jak ankietowani! Kumpeliada polega na odgadywaniu odpowiedzi, które zostały wcześniej wytypowane przez grupę ankietowanych. Dzięki trybom single i multiplayer, gra Kumpeliada to świetna zabawa dla Ciebie i Twoich przyjaciół.

  Aplikacja ta może być traktowana jako doskonała gra towarzyska. Dzięki trybowi dla dwóch graczy, możesz cieszyć się nią z rodziną i z przyjaciółmi. Przy odrobinie fantazji można bawić się również w większym gronie znajomych. Gra na pewno przypadnie do gustu fanom teleturniejów takich jak: Familiada, Milionerzy, 1z10 czy Postaw na Milion.

  Możesz grać w tę grę w podróży, podczas imprez, spotkań integracyjnych lub nawet przy niedzielnym obiedzie. Wspaniała zabawa dla wszystkich gwarantowana.

  Aby umilić czas spędzony z aplikacją i wprowadzić graczy w dobry humor, przed każdą rozgrywką pojawiają się dowcipy. Czasem są to przysłowiowe suchary, a innym razem zabawne sytuacyjne żarty.

  Baza pytań ciągle jest powiększana, by zapewnić jak najdłuższą i jak najlepszą rozrywkę, dlatego zachęcamy do aktualizacji aplikacji co jakiś czas.

  Ty też zostań ankietowanym Kumpeliady! Bardzo prosimy wypełnianie ankiety, a dzięki temu baza pytań ciągle będzie się powiększać! https://docs.google.com/forms/d/12wScsdLXHqD3RHHqkYrnQMP24_XdaArQM4qiYJ80bjA/viewform

  Tags: kumpeliada

  Users review

  from 4.817 reviews

  "Great"

  7.6

  Users comments

  Pawel Trojanowski

  by Pawel Trojanowski

  Mar 28, 2016  |  "Good"

  Gra fajna, super zabawa z całą rodziną. Niestety gra się zawiesza podczas gry lub dostajesz pytanie i żadna odpowiedź nie jest zaliczana. Osobiście wolał bym żeby była wersja płatna ale 100% stabilna. Paweł

  Mario Marian

  by Mario Marian

  May 22, 2014  |  "Good"

  Gra okej, ale dużo błędów i crashów

  Claudia Brozek

  by Claudia Brozek

  Dec 21, 2013  |  "Awesome"

  Najleprza gra

  Deviline Howell

  by Deviline Howell

  Nov 13, 2013  |  "Great"

  Mogłoby wygladać o WIELE lepiej,ale gra super.

  Krzysztof Gawęda

  by Krzysztof Gawęda

  Nov 05, 2013  |  "Awesome"

  Gorąco polecam!

  Sylwester Fronczak

  by Sylwester Fronczak

  Sep 16, 2013  |  "Awesome"

  Molto bene