FREE DOWNLOAD

Polda 2

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Jedna z nejpopulárnějších her vydaných v Čechách. S nezapomenutelným dabingem Luďka Soboty, Petra Nárožného, Jiřího Lábuse, Pavla Pípala, Valerie Zawadské, Petry Hanžlíkové, Václava Faltuse a Vlastimila Bedrny. Oproti PC verzi navíc obsahuje možnost zobrazení návodu, možnost zobrazení aktivních míst v lokaci a aktivních předmětů v inventáři, tutoriál a dva režimy ovládání – klasickým kurzorem nebo pouze dotykově.

  Městečko Marsyas známé po celém světě jako místo vzniku revoluční technologie umožňující klonování lidské rasy. S rozvojem této technologie a jejího širokého uplatnění dochází k rozmachu celého města. Výroba klonů ve firmě DNA revolution nabírá gigantických rozměrů a obchodníci prodávají naklonované osobnosti do celého světa. Tam působí jako dvojníci politikům či populárním umělcům, využívají se rovněž schopnosti naklonovaných vědců nebo válečníků a dalších. Městečko prosperuje, lidé tu žijí dobře a právě v tuto chvíli se chystají na vyvrcholení roku - volbu klonované Miss. Když v tom do jejich plánu vstoupí zločin. Vydejte se po jeho stopách a zažijte nespočetná dobrodružství.

  Úvodní část hry je zdarma, poté máte možnost dokoupit si další epizody. Budeme rádi pokud nás koupí podpoříte, abychom se mohli pustit třeba i do dalších dílů.

  -45 interaktivních postav
  -330 minut skvělého dabingu předních českých komiků
  -50 lokací v různých prostředích
  -vynikající stylová grafika
  -velké množství předmětů
  -paralaxní scroling
  -zajímavá detektivní zápletka
  -logické úkoly
  -kvalitní hudba a zvuky
  -anglické a francouzské titulky
  -grafika ve vyšším rozlišení
  -dva druhy ovládání - klasickým kurzorem a dotykově
  -v úvodní části hry nápověda přímo ve hře

  Prosíme všechny, kterým hra nějak nefuguje, nebo mají nějaký jiný problém, aby psali na zimasoftware@seznam.cz. Pokud se od vás objeví špatná recenze s tím, že něco nefunguje, není možně se s vámi spojit a řešit to. Není bohužel v našich silách mít odzkoušenou hru na všech možných zařízeních.

  Tags: polda 2 apk , polda , polda 2 , polda apk , polda 2 epizody , polda 1 problem , polda pro ke stažení , polda 2 game , free polda 2

  Users review

  from 2.966 reviews

  "Great"

  8