FREE DOWNLOAD

Word Hex PL FREE

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  "Dla lubiących łamigłówki, zabawę słowem czy po prostu chcących sprawdzić swoją spostrzegawczość, jest to zdecydowanie najlepsza polskojęzyczna propozycja w tym roku. Ocena 4,5/5" (appdnia.pl)

  "Najmocniejszą cechą „World Hex” jest grywalność. Ta gra po prostu wciąga. Człowiek ma wielką ochotę szukać kolejnych słów i bić kolejne rekordy. Nie pozostaje mi więc nic innego, jak polecić tę grę."
  Ocena: 8/10 gry.onet.pl Baron von Stroheim

  "Nareszcie gra dla wielbicieli słownych łamigłówek w rodzimym języku!" (antyapps.pl)

  "Lubisz krzyżówki, łamigłówki słowne i scrabble? Z pewnością polubisz więc również Word hex!" (gryaplikacje.pl)

  "Ocena: 9/10" (strefaimperiumgier.pl)

  Jeśli podoba ci się np. Ruzzle, ale wolisz grać solo i po polsku - wypróbuj Word Hex PL. Jeśli lubisz gry takie jak Wisielec, Wykreślanka, czy Scrabble - koniecznie wypróbuj Word Hex PL. Znajduj słowa, słówka, wyrazy we wszystkich formach i odmianach charakterystycznych dla języka polskiego. Słownik zawiera niemal 2 500 000 słówek!

  Word Hex to gra z gatunku word puzzle z lekkim zacięciem zręcznościowym. Zabawa polega na tym, żeby w określonym czasie znaleźć jak najwięcej słów w losowych układzie liter znajdujących się na dziewiętnastu sześciokątnych płytkach. Im dłuższe słowa - tym więcej punktów. W grze dostępne są trzy tryby - dynamiczny Refleks, spokojny Relaks oraz Hotseat Multiplayer (ten ostatni - tylko w wersji PRO).
  Oba tryby gry singlowej mają osobne tabele rekordów (dziennych, tygodniowych i wszech czasów)

  Word Hex to gra, której podstawowe zasady są bardzo intuicyjne, ale system różnych premii i bonusów powoduje, że można wymyślać i próbować stosować bardzo różne strategie. Czas trwania jednej partii, to w zależności od trybu 3 lub 9 minut (w wersji PRO), co sprawia, że gra świetnie nadaje się na krótkie “zresetowanie” mózgu w każdej niemal sytuacji. Przy okazji - gra jest niezwykle wciągająca, czego dowodzą doskonałe recenzje samych graczy.

  Gra przeznaczona jest dla wszystkich nowszych urządzeń z systemem Android. Wersja angielska i polska dostępne są za darmo, przy czym można je (już odpłatnie) rozszerzyć do wersji PRO.

  ***Privacy Policy***

  We at Very Nice Studio are parents ourselves and we take your privacy and the privacy of your child very seriously. We comply with the Children's Online Privacy Protection Act (COPPA). This software does not store, share, use or collect any personal information from our users.

  Read the full version of our Private Policy: http://verynicestudio.com/privpolicy.html

  Tags: games word

  Users review

  from 332 reviews

  "Great"

  8.2