DOWNLOAD  $1.92

SKOKI 2012

  DOWNLOAD  $1.92

  Screenshots

  Description

  Zapanuj nad ośnieżonymi stokami zanurzając się w głąb ekscytującego świata profesjonalnych skoków narciarskich. Zjeżdżaj po skoczni przy zabójczych prędkościach, walcz o równowagę z silnym, lodowatym wiatrem, a potem wybij się i leć by pobić najlepszych skoczków świata w tej pełnej ekstrawagancji dyscyplinie sportów zimowych.

  Jako najnowszy dodatek do sprzedanej w milionach egzemplarzy oryginalnej serii Ski Jumping od Vivid Games, SKOKI 2012 wprowadzą turnieje, własne rozgrywki oraz puchar świata na ponad dwudziestu rzeczywistych skoczniach narciarskich.

  Dzięki zróżnicowaniu i możliwości wyboru sterowania dotykowego i żyroskopowego tytuł ten wprowadzi gracza w niesamowicie realistyczne doświadczenie. Poprowadź swojego skoczka w dół zjazdu, precyzyjnie oderwij się od skoczni a potem leć ze stylem i gracją.

  Jednak nie tylko odległość twojego skoku ocenią sędziowie - ta gra wymaga umiejętności w rozpoznaniu i kontrolowaniu aerodynamiki, aby za moment pokazać zwinność i równowagę przy widowiskowym lądowaniu, które tylko najlepsi skoczkowie są w stanie osiągnąć.

  - Pełna grafika 3D
  - Ponad 20 rzeczywistych skoczni narciarskich
  - Globalne statystyki online
  - Szybka Rozgrywka, Puchar Świata, Turniej i inne tryby
  - Możliwość tworzenia własnych rozgrywek
  - Trzy metody sterowania
  - Personalizacja zawodnika

  Tags: super ski jump pełna , super ski jump chomikuj , skok ze stars , skoki 2012 , skoki na a pobierz , strasskok , super ski 2012 , super ski jump 2012 na , super ski jump dodatki

  Users review

  from 104 reviews

  "Great"

  7.4