FREE DOWNLOAD

Polska Biblia -Gdansk (The Bible in Polish)

  • SEARCH TYPE
  Polska Biblia -Gdansk (The Bible in Polish) icon

  Polska Biblia -Gdansk (The Bible in Polish)

  by: 0 0

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Ta biblia zawiera wszystkie wersy, rozdziały i księgi. Dołączyliśmy wiele funkcjonalności by polepszyć Twoje doświadczenia z czytania i studiowania biblii.

  Wyszukiwanie
  Możesz użyć naszych funkcji wyszukiwania by znaleźć wersy w kontekście konkretnych tematów. Po prostu wpisz poszukiwany termin a aplikacja pokaże Ci wyniki wyszukiwania.

  Dziel się wersjami na Facebook, Twitter I Emailem.

  Możesz teraz dzielić się wersami z biblii bezpośredni z Twoimi znajomymi na Facebook, Twitter lub poprzez email (i dodawać swoje własne komentarze, jeśli chcesz.)

  Pisz Modlitwy i Myśli

  Wielu naszych użytkowników prosiło o narzędzie, gdzie mogliby pisać swoje własne modlitwy, myśli czy inspiracje, które im przychodzą w trakcie czytania biblii. Stwórz swoje własne modlitwy i myśli, zapisuj je w aplikacji a nawet dziel się nimi ze swoimi znajomymi na Facebook, Twitter czy poprzez email

  Podkreślaj Wersy

  Możesz podkreślić różne wersy wybranym przez Ciebie kolorem. Po prostu naciśnij na ikonę ołówka, kiedy czytasz tekst biblii.

  Zakładka

  Funkcja zakładki pozwoli Ci podkreślić miejsce w tekście. Ikona zakładki jest na górze ekranu. Po prostu naciśnij na miejsce, które chcesz zaznaczyć. Kiedy powrócisz do aplikacji na ikonie na górze ekranu, przeniesie Cię to do ostatniego miejsca, w którym byłeś.

  Wyszukiwanie i Porównywanie wersów (w Aplikacji)

  Aplikacja ma funkcję ,,dzielenia ekranu”, która pozwala na przeglądanie do dwóch wersji jednocześnie i czytanie oraz porównywanie ich zdanie po zdaniu obok siebie.

  Narzędzie Do Studiowania – Funkcja Biblioteczna

  Stwórz dokumenty pojedynczych czy wielu wersów. Wpisz swoje własne notatki ze studiowania do wersów. Możesz wysłać mailem dokumenty z aplikacji.

  Wersja Króla Jakuba Po Angielsku

  Przeczytaj Wersję Biblii Króla Jakuba Po Angielsku. Porównaj wersy ze Polski z wersją Angielską.

  Skontaktuj się z nami

  Bardzo czekamy na Twoją informację zwrotną. Słuchamy i aktualizujemy aplikację bazując na Twoim wkładzie. Możesz wysłać nam wiadomość poprzez funkcję kontaktu w aplikacji.