FREE DOWNLOAD

Wolfteam Dergisi

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Wolfteam Dergisi

  LEVEL'ın 20 yıllık tecrübesinin bir ürünü olan Wolfteam Dergisi, zaman içinde Türkiye'de en popüler oyunlardan birisi haline gelen Wolfteam ve diğer Netmarble oyunları için arşiv niteliğinde bir özel sayı ile 15 Ocak tarihinde bayilerde olacak.
  En popüler Netmarble oyunları için kod hediyesi!
  Wolfteam Dergisi, Wolfteam ve diğer Netmarble oyunları için promo kod hediye ediyor, üstelik hem oyuna yeni başlayacak olanlar hem de eski oyuncular faydalanabilir.

  Wolfteam ile alakalı her şey burada!
  Netmarble'ın kült oyununun Türkiye serüveni, son bir yılda eklenen yenilikler, karakter ve silahların tanıtımı, popüler Wolfteam yayıncıları ile röportajlar, oyuna yeni başlayanlar için taktikler.

  Netmarble'ın yeni oyunları ile alakalı en son haberler
  Star Wars: Force Arena, Lineage, King of Fighters, G.I. Joe ve önümüzdeki dönemde piyasaya çıkacak diğer Netmarble oyunları ne vadediyor?

  Paramanya'nın detaylı incelemesi
  Netmarble'ın en popüler mobil oyunlarından Paramanya'nın yeni başlayacaklar için detaylı incelemesi, taktikler, klan liderleri ile röportajlar.

  Marvel Future Fight
  Oyuna yeni eklenen Asgard ve Dr.Stranger karakterlerinin tanıtımı, globalde en iddialı Türk İttifaklarından biri olan Genişletilmiş İttifak üyeleri ile Marvel Future Fight'a eklenen en son yenilikler üzerine röpotajlar.