FREE DOWNLOAD

Selfie me Hotin

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Selfie juaj me z.Avdullah Hoti - Kur të doni dhe ku të doni!

  Zgjidhni një nga fotot e ndryshme të kanditatit për kryeministër z.Hoti dhe bëj selfie-n tuaj më të mirë dhe pastaj mund ta shpërndani me miqtë tuaj në rrjetet sociale si Facebook, Instagram, Twitter, Viber ose Whats App.

  Ju mund ta ruani foton tuaj direkt në telefonin tuaj, por edhe të përdorni stickers për të brenduar foton tuaj.

  Mos harroni hashtag #BreziRepublikes