FREE DOWNLOAD

ofeminin Buzz

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Poszukujesz kobiecych inspiracji? Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata urody, mody, lifestyle, fitness, zdrowia, kuchni czy showbiznesu? Pobierz aplikację ofeminin BUZZ!

  ofeminin BUZZ to aplikacja dla każdej nowoczesnej kobiety, która poszukuje inspiracji oraz chce być bieżąco z nowościami ze świata urody, mody, lifestyle, fitness, kulinariów czy showbiznesu! Chcesz zacząć każdy dzień od solidnej porcji kobiecych trendów i inspiracji? Chcesz wiedzieć co jest modne oraz o czym się mówi? Pobierz ofeminin BUZZ, wybierz swoje ulubione tematy i otrzymuj powiadomienia o najnowszych artykułach!

  Wypróbuj aplikację ofeminin BUZZ:
  - Czytaj najnowsze artykuły z ofeminin.pl!
  - Dziel się interesującymi newsami na Facebooku, Twitterze i G+!
  - Śledź interesujące cię tematy! Wystarczy, że klikniesz „Obserwuj”, a będziesz otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach na ten temat! (Nie zapomnij aktywować wiadomości typu PUSH)
  - Otrzymuj powiadomienia o najnowszych konkursach, testowaniu produktów, promocjach i innych akcjach specjalnych w ofeminin.pl
  - Sprawdzaj swój codzienny horoskop
  - Przeglądaj najnowsze artykuły, zdjęcia i wideo ze wszystkich kategorii: Moda, Uroda, Lifestyle, Fitness i zdrowie, Kuchnia, Gwiazdy, Miłość ...

  Masz jakieś pytania lub sugestie? Pisz na pomoc@ofeminin.pl lub skorzystaj z opcji ”Kontakt”