FREE DOWNLOAD

Divers24

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  IVERS24 jest największym polskim medium traktującym o nurkowaniu. Od 2010r. przekazujemy ciekawe i ważne informacje z Polski i ze świata, dotyczące wszelkich form nurkowania oraz związanych z nimi aktywności.

  Na naszych łamach każdy zainteresowany nurkowaniem znajdzie coś dla siebie. Dzięki współpracy z wieloma osobami zajmującymi się na co dzień szkoleniem, podróżami nurkowymi, archeologią podwodną czy nurkowaniem technicznym, dysponujemy ciekawymi sekcjami tematycznymi, współtworzonymi przez specjalistów w swojej dziedzinie.

  DIVERS24 wspiera wiele akcji i inicjatyw w całym kraju, obejmując je swoim patronatem. Dzięki temu nasi czytelnicy mają pierwsi dostęp do unikatowych materiałów, najświeższych informacji, relacji oraz galerii zdjęć, z bardzo zróżnicowanej oferty imprez i eventów nurkowych.

  Na przestrzeni ostatnich lat wszystko to pozwoliło nam to wypracować pozycję lidera wśród wydawnictw nurkowych w kraju oraz wiarygodnego partnera dla firm działających w branży nurkowej. Mimo to, wciąż jesteśmy głodni kolejnych wyzwań. Dlatego cały czas staramy się rozwijać i doskonalić, by jak najlepiej móc wykonywać założoną sobie misję oraz osiągać kolejne cele.

  W marcu 2017r. zaczęliśmy wydawać magazyn DIVERS24. Pismo ukazuje się jako kwartalnik w formie papierowej oraz elektronicznej. Nasze wydawnictwa utrzymujemy na poziomie najlepszych periodyków na świecie, cały czas szukając miejsc, w których możemy się poprawić.