FREE DOWNLOAD

SLSP mToken

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  mToken je bezpečnostná mobilná aplikácia určená pre firemných klientov Slovenskej sporiteľne, ktorí využívajú služby moderného internetového bankovníctva Business24.

  Prináša výhodu 2-faktorového overenia (autentifikácie) pričom kombinuje komfort, jednoduchosť a bezpečnosť riešenia.
  Prepnite si mobilný telefón/tablet na autentifikačné zariadenie s mToken aplikáciou, ktorá vám umožní bezpečné a najmä okamžité prihlásenie na účet , podpisovanie platieb, potvrdzovanie finančných, nefinančných transakcií.

  Poznámka:
  mToken aplikácia pre svoje fungovanie vyžaduje mať aktivované dátové služby v mobilnom zariadení. Aplikáciu si musíte zaregistrovať pomocou procesu registrácie mobilného zariadenia prostredníctvom internetového bankovníctva Business24. Ďalšie informácie vám poskytne Klientske centrum Slovenskej sporiteľne: 0850 211 888

  Čo je dvojfaktorová autentifikácia (overenie)?
  Ide o bezpečnostnú funkciu, ktorá zabezpečí prístup k vášmu účtu pomocou dvoch elementov:
  – niečo čo užívateľ vie (heslo) a
  – niečo, čo užívateľ má, (mobilný telefón, tablet).

  Svoje prihlasovacie meno a heslo budete musieť zadať vždy do internetového bankovníctva Business24 a po zaslaní notifikácie do aplikácie mToken, už iba PIN kódom potvrdíte svoje prihlásenie na účet.
  Vytvorte platbu a zaplaťte ju pohodlne prostredníctvom notifikácie do aplikácie mToken. Transakciu skontrolujete na mobilnom zariadení a PIN kódom ju potvrdíte.

  Prejdite cez rozum sofistikovaným hackerom pomocou aplikácie mToken.