FREE DOWNLOAD

iFiszki Francuski 1000 najwazniejszych slowek FREE

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  iFiszki Francuski 1000 najważniejszych słówek FREE to wersja DEMONSTRACYJNA aplikacji do skutecznej nauki języka dla osób POCZĄTKUJĄCYCH. Dzięki niej łatwo i przyjemnie zapamiętujesz słówka, poznajesz przykłady ich użycia w zdaniach oraz doskonalisz wymowę.
  UWAGA – wersja FREE zawiera tylko około 200 przykładowych słówek z 1000 dostępnych w pełnej wersji.

  Fiszki to sprawdzona metoda nauki, opracowana przez niemieckiego naukowca Sebastiana Leitnera. Od blisko 40 lat zapewnia ona samodzielną i systematyczną naukę języka tysiącom ludzi. iFiszki wzbogacone zostały o opcję powtórek materiału, testowania wiedzy i możliwość dodawania własnych słówek. Dodatkowo iFiszki masz zawsze pod ręką na swoim iPhonie lub iPodzie. Uczysz się w każdej wolnej chwili!

  iFiszki w wersji FREE zawierają:
  - około 200 przykładowych słówek (wersja pełna zawiera ich 1000) niezbędnych do swobodnej komunikacji w języku francuskim na poziomie A1-A2
  - nagrania wymowy wszystkich słówek w wykonaniu profesjonalnych lektorów
  - 200 przykładowych zdań wraz z tłumaczeniem (wersja pełna zawiera ich 1000) – uczysz się użycia słów w praktyce
  - praktyczny i wygodny podział na 40 interesujących kategorii tematycznych
  - system powtórek, dzięki któremu uczysz się szybciej

  Opanowanie materiału, który obejmuje pełna wersja aplikacji iFiszki, umożliwia swobodną komunikację na poziomie podstawowym oraz czytanie ze zrozumieniem większości tekstów w języku francuskim. Załączone przykłady użycia wszystkich słów w zdaniu to gotowe wzorce komunikacyjne, szczególnie przydatne wszystkim początkującym. Nagrania słówek w wykonaniu profesjonalnych lektorów uczą prawidłowej wymowy i akcentu.

  Słówka są podzielone na 40 najpopularniejszych grup tematycznych m.in.: wyrażenia ogólne, czas, człowiek, sport, dom, szkoła, zawody, kierunki, czas, zwierzęta, żywność i kuchnia, rodzina, finanse, biznes, zakupy, prawo, komputer, Internet, media, myśli i uczucia, zdrowie, polityka, podróże, praca i wiele, wiele innych.

  iFiszki to nauka języka o każdej porze i w dowolnym miejscu. Niezbędne, współczesne słownictwo, przykłady jego użycia w zdaniach, nagrania wymowy, testy i system powtórek tworzą unikalny zestaw do skutecznej nauki języka francuskiego.