FREE DOWNLOAD

iFiszki Niemiecki 1000 najważniejszych słówek FREE

  • SEARCH TYPE
  iFiszki Niemiecki 1000 najważniejszych słówek FREE icon

  iFiszki Niemiecki 1000 najważniejszych słówek FREE

  by: 0 8

  8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  iFiszki Niemiecki 1000 najważniejszych słówek FREE to wersja demonstracyjna aplikacji do skutecznej nauki języka dla osób początkujących. Dzięki niej łatwo i szybko zapamiętujesz słówka, poznajesz przykłady ich użycia w zdaniach oraz doskonalisz wymowę.
  Uwaga – wersja FREE zawiera tylko ok. 150 słówek z ponad 1000 dostępnych w wersji pełnej.

  iFiszki w wersji FREE zawierają:
  - około 150 słówek (wersja pełna zwiera 1000 słówek oraz 1000 przykładowych zdań) niezbędnych do swobodnej komunikacji w języku niemieckim na poziomie A1-A2
  - nagrania wymowy wszystkich słówek
  - około 150 przykładowych zdań wraz z tłumaczeniem – uczysz się użycia słów w praktyce (w wersji pełnej znajduje się 1000 przykładowych zdań)
  - 450 nagrań wymowy w wykonaniu profesjonalnych lektorów
  - praktyczny i wygodny podział na kategorie tematyczne
  - rozbudowane testy podsumowujące
  - opcję dodawania własnych słówek oraz wyszukiwania
  - przejrzyste statystyki
  - system powtórek, dzięki któremu uczysz się szybciej

  Czego nauczysz się dzięki iFiszkom?
  W zestawie 1000 najważniejszych słówek znajdziesz słowa najczęściej używane w języku angielskim. Wybraliśmy słownictwo najbardziej aktualne, popularne i charakterystyczne dla współczesnego języka niemieckiego.

  Słówka są podzielone na 40 najpopularniejszych grup tematycznych m.in.: wyrażenia ogólne, czas, człowiek, sport, dom, szkoła, zawody, kierunki, czas, zwierzęta, żywność i kuchnia, rodzina, finanse, biznes, zakupy, prawo, komputer, Internet, media, myśli i uczucia, zdrowie, polityka, podróże, praca i wiele, wiele innych.

  iFiszki to nauka języka o każdej porze i w dowolnym miejscu. Niezbędne, współczesne słownictwo, przykłady jego użycia w zdaniach, nagrania wymowy, testy i powtórki tworzą unikalny zestaw do skutecznej nauki języka niemieckiego.