FREE DOWNLOAD

Czas Kultury

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  „Czas Kultury” jest pismem społeczno-kulturalnym, stawiającym sobie za cel krytyczną analizę i wartościującą prezentację nowych zjawisk w świecie współczesnej kultury na tle przemian społecznych. „Czas Kultury” wydawany jest od 1985 roku. Od grudnia 1999 roku przez Stowarzyszenie Czasu Kultury, które jest właścicielem praw do wydawania pisma.

  e.CzasKultury.pl to internetowe rodzeństwo „Czasu Kultury”, magazynu społeczno-kulturalnego ukazującego się w Poznaniu nieprzerwanie od 1985 roku.
  Czasopismo tworzone jest przez grupę entuzjastów kultury i pisania, pisania o kulturze. Grupa ta stawia sobie za cel dostarczanie Czytelnikom garści informacji o aktualnych wydarzeniach, miejscach, do których warto zaglądać, książkach, po które warto sięgać, muzyce, w której trzeba się zasłuchać. Nie stronimy od subiektywnych, autorskich ocen, świeżych spojrzeń oraz ożywczych oglądów.

  ============================
  Zależy nam na stałym angażowaniu się w to, co w kulturze fascynujące, a nie zawsze oczywiste na pierwszy rzut oka czy ucha.

  Staramy się łączyć informacje o kulturze z podejściem indywidualnym, z perspektywami autorskimi. Nie stronimy od subiektywnych ocen czy kontrowersyjnych opinii.

  ============================
  Additional information about subscription:

  - Payment will be charged to iTunes Account at confirmation of purchase
  - Subscription automatically renews unless auto-renew is turned off at least 24-hours before the end of the current period
  - Account will be charged for renewal within 24-hours prior to the end of the current period, and identify the cost of the renewal
  - Subscriptions may be managed by the user and auto-renewal may be turned off by going to the user's Account Settings after purchase
  - No cancellation of the current subscription is allowed during active subscription period
  - Any unused portion of a free trial period, if offered, will be forfeited when the user purchases a subscription to that publication.

  ==================================
  This magazine is proudly made with PressPad. Find out more at www.presspadapp.com