FREE DOWNLOAD

Czech Golf Guide

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Czech Golf Guide je kompletní online průvodce po českých golfových hřištích, indoorech a driving plochách s možností online nákupu a rezervace hracího času. Aplikaci může plnohodnotně využívat každý golfista s platným číslem České Golfové federace a i bez ní. Aplikaci mohou využívat i klienti s nakoupenými balíčky, kreditem, nebo dalšími produkty pořízenými na GOLFCUT.CZ. Aplikaci CGG mohou také nově využívat klienti s firemními účty. Je možné tedy z firemního účtu objednávat teetime osobou která se pak sama hry účastnit nebude.

  U každého zařízení jsou k dispozici kontaktní informace s možnosti telefonovat na recepci, navigace z vaši aktuální polohy na hřiště, krátký popis, ilustrační obrázky hřiště a seznam poskytovaných služeb.

  Hřiště je možné vyhledávat podle různých kritérii - driving, devítka, osmnáctka, dle ceny, dle vzdálenosti od aktuální polohy nebo zadaného města. V detailech hřiště najdete délky jamek z nejrůznějších odpališť, výpočet hracího handicapu.

  English

  Czech Golf Guide is complete guide to golf courses, driving and Indoor golf facilities in Czech Republic and close neighborhoods.

  You can view Golf course on the map or as a list. You can search for golf course by many criteria - price, number of holes and distance from current position. Each golf course has contact information, short description, illustration pictures and list of provided services. Golf course info covers also holes length, playing handicap.