FREE DOWNLOAD

iJasna - Jasná Nízké Tatry

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Zažite tú najlepšiu zimu na severných a južných svahoch Chopka teraz už aj vo vašom mobilnom telefóne. Aktuálne podmienky, informácie o prevádzke lanoviek a vlekov, či live pohľad do strediska. Zostaňte informovaní vždy a všade. Vďaka jednoduchým aktualizáciám aplikácia nevyžaduje stály prístup na internet a tak šetrí vaše peniaze za dátové prenosy.
  JASNÁ NÍZKE TATRY je najväčšie stredisko na Slovensku, s najlepšími prírodnými podmienkami na lyžovanie. Okrem kvalitne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností tu nájdete aj SNOWPARK dizajnovaný pre začiatočníkov aj skúsených jazdcov a vyznávačov freestyle. V stredisku sú vhodné podmienky aj pre skialpinistov, freeride a bežecké lyžovanie.
  Aplikácia obsahuje:
  - aktuálne informácie o prevádzke lanoviek a vlekov
  - aktuálne informácie o zjazdovkách
  - online webkamery
  - mapu
  - cenník
  - kontakty na infocentrum a prevádzkovateľa strediska
  - kontakt na horskú službu
  - galérie

  ________

  The best winter on the northern and southern slopes of the Chopok mountain now in your mobile phone! Snow reports, information about the operation of cable cars and lifts or live webcams. Stay informed anywhere, anytime. Thanks to simple updates the app does not require permanent access to the internet so it saves your money on data transfer.

  Jasná Nízke Tatry is the largest ski resort in Slovakia with the best natural conditions for skiing. In addition to well-maintained slopes of various difficulties, Jasná offers  a SNOWPARK designed for both beginners and experienced riders and freestyle skiers. The resort has also excellent conditions for ski-climbing, freeride and cross country skiing.

  The application includes:
  - live information about the operation of cable cars and ski lifts
  - snow reports
  - online webcams
  - maps
  - the pricelist
  - contact to the information center and the resort’s operator
  - contact to the mountain rescue service
  - photogallery